Niezwykle dynamiczna gospodarka wolnorynkowa oraz ciągle rosnąca konkurencja wymusza na nas wszystkich stosowanie coraz to bardziej niestandardowych rozwiązań celem przyciągnięcia do siebie klienta. Czynnikiem spowalniającym reakcje przedsiębiorstwa na zmiany jest m.in. niewystarczająca ilość środków pieniężnych na rozwój.

Nasz biznes to budowanie długodystansowych relacji z firmami, których strategicznym celem jest rozwój, a przez to osiągnięcie coraz to większego rynku. Nie jesteśmy sprzedawcami. Rolą firmy PROMETEUSZ EURO SP. Z O.O. jest rzeczywiste doradzanie w temacie, w którym czujemy się kompetentni. Tym tematem jest doradztwo finansowe.

Jeżeli w wyniku naszych porad osiągnięcie Państwo dodatkowy zysk, wtedy my osiągniemy podwójny sukces.

Swoją ofertę kierujemy do klientów, którzy chcieliby ubiegać się o dofinansowanie lub kredytowanie, gdyż rzetelnie przygotowane, o wysokich walorach merytorycznych projekty i wnioski mają większe szanse otrzymać wsparcie, szczególnie obecnie, gdy coraz trudniej uzyskać kredyt, a w każdym kolejnym konkursie o dofinansowanie konkurencja projektów jest coraz większa.

Skuteczność firmy PROMETEUSZ EURO SP. Z O.O. wynika z wypracowanego przez nas  know how, specjalistycznego doświadczenia oraz z faktu, iż jesteśmy na bieżąco z prawno-administracyjnymi wymogami banków i instytucji pośredniczących w przyznawaniu dofinansowania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mityczny Prometeusz dał ludziom ogień – to, co było niezbędne dla ich przetrwania i dalszego rozwoju. My dzisiaj pełnimy podobną misję dla przedsiębiorstw. Zapewniamy im wsparcie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu płynności finansowej, która jest podstawowym warunkiem istnienia i rozwoju każdego biznesu.
W centrum naszego zainteresowania jest klient i jego potrzeby w zakresie finansowania zewnętrznego. Przed przystąpieniem do konstruowania oferty dla niego, wsłuchujemy się uważnie w jego potrzeby, badamy źródła jego problemów, a następnie poszukujemy optymalnych dla niego w zastanych warunkach rozwiązań. Oferta firmy PROMETEUSZ EURO SP. Z O.O. jest zawsze krojona na wymiar. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każda sprawa angażuje nas w równie wysokim stopniu i do jej rozwiązania używamy wszystkie posiadane zasoby, a zwłaszcza wieloletnie doświadczenie i sieć relacji z bankami i ekspertami w różnych dziedzinach.

W chwili obecnej firma PROMETEUSZ EURO SP. Z O.O. z siedzibą w Gliwicach świadczy usługi doradcze związane z pozyskiwaniem finansowania ze źródeł zewnętrznych dla rozwoju i zabezpieczenia kontynuacji prowadzenia działalności gospodarczej. W dłuższej perspektywie dążymy jednak do rozwinięcia szerszej oferty usługowej, która umożliwiałaby wsparcie przedsiębiorców w znacznie obszerniejszym zakresie, uwzględniającym obsługę prawną, podatkową, HR itp. Rozwijamy się dla Twojej firmy.
Mając na celu jak najlepsze dopasowanie do wymagań Klientów prowadzimy obecnie działania zmierzające do wdrożenia i certyfikowania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO serii 9001.
Stale rozwijamy się, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Cały czas poszerzamy zakres usług doradztwa finansowego o nowe instrumenty finansowe. Dodatkowo rozbudowaliśmy działalność o wynajem biur i sal szkoleniowo-konferencyjnych. Zajmujemy się także profesjonalną organizacją szkoleń.
Podejmujemy się spraw trudnych. Znajdujemy rozwiązania w sytuacjach, w których inni uznali, że pozyskanie finansowania zewnętrznego nie jest już możliwe.