Aktualności

/Aktualności
­

  RPO DOLNOŚLĄSKIE: Nabór wniosków na działania 1.5.1. – „Rozwój produktów i usług w MŚP”.

  By |październik 4th, 2016|

  Od dnia 31.10.2016r. rozpocznie się nabór wniosków na działania 1.5.1. –  „Rozwój produktów i usług w MŚP” w województwie dolnośląskim.
  […]

  Możliwość komentowania RPO DOLNOŚLĄSKIE: Nabór wniosków na działania 1.5.1. – „Rozwój produktów i usług w MŚP”. została wyłączona

  POIR: Nabór wniosków na działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” w 2016r.

  By |wrzesień 28th, 2016|

  W ramach Działania 1.1 Poddziałania 1.1.1 dofinansowanie przeznaczone jest na realizację projektów, które obejmują badania przemysłowe i eksperymentalne prace rozwojowe albo eksperymentalne prace rozwojowe (projekty, w których nie przewidziano eksperymentalnych prac rozwojowych, nie mogą uzyskać dofinansowania).

  […]

  Możliwość komentowania POIR: Nabór wniosków na działania 1.1 „Projekty B+R przedsiębiorstw”, Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa” w 2016r. została wyłączona

  RPO ŚLĄSKIE: Nabór wniosków na dofinansowanie projektów realizowanych w ramach Osi Priorytetowej IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.5, Podziałanie 4.5.2.

  By |wrzesień 23rd, 2016|

  Zachęcamy wszystkie chętne podmioty tj. jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia, podmioty, w których większość udziałów lub akcji posiadają jednostki samorządu terytorialnego lub ich związki i stowarzyszenia, jednostki zaliczane do sektora finansów publicznych (nie wymienione wyżej), spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego do udziału w konkursie o dofinansowanie projektów w ramach Osi Priorytetowej IV. Firma PROMETEUSZ EURO SP. Z O.O. oferuje profesjonalną pomoc w zakresie przygotowania, napisania, złożenia oraz rozliczenia projektów dofinansowanych.
  […]

  Możliwość komentowania RPO ŚLĄSKIE: Nabór wniosków na dofinansowanie projektów realizowanych w ramach Osi Priorytetowej IV Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna, Działanie 4.5, Podziałanie 4.5.2. została wyłączona

  Województwo Dolnośląskie: od 30 września rusza nowy nabór wniosków na dotację z UE

  By |wrzesień 22nd, 2016|

  Od 30 września interesanci z obszaru województwa dolnośląskiego będą mogli ubiegać się o dotację w ramach następujących działań: działania 1.5, działania 3.1, działania 6.1 i działania 6.3.

  […]

  Możliwość komentowania Województwo Dolnośląskie: od 30 września rusza nowy nabór wniosków na dotację z UE została wyłączona