Mityczny Prometeusz dał ludziom ogień – to, co było niezbędne dla ich przetrwania i dalszego rozwoju. My dzisiaj pełnimy podobną misję dla przedsiębiorstw. Zapewniamy im wsparcie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu płynności finansowej, która jest podstawowym warunkiem istnienia i rozwoju każdego biznesu.
W centrum naszego zainteresowania jest klient i jego potrzeby w zakresie finansowania zewnętrznego. Przed przystąpieniem do konstruowania oferty dla niego, wsłuchujemy się uważnie w jego potrzeby, badamy źródła jego problemów, a następnie poszukujemy optymalnych dla niego w zastanych warunkach rozwiązań. Nasza oferta jest zawsze krojona na wymiar. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każda sprawa angażuje nas w równie wysokim stopniu i do jej rozwiązania używamy wszystkie posiadane zasoby, a zwłaszcza wieloletnie doświadczenie i sieć relacji z bankami i ekspertami w różnych dziedzinach.

W chwili obecnej dostarczamy usługi doradcze związane z pozyskiwaniem finansowania ze źródeł zewnętrznych dla rozwoju i zabezpieczenia kontynuacji prowadzenia działalności gospodarczej. W dłuższej perspektywie dążymy jednak do rozwinięcia szerszej oferty usługowej, która umożliwiałaby wsparcie przedsiębiorców w znacznie obszerniejszym zakresie, uwzględniającym obsługę prawną, podatkową, HR itp. Rozwijamy się dla Twojej firmy.
Mając na celu jak najlepsze dopasowanie do wymagań Klientów prowadzimy obecnie działania zmierzające do wdrożenia i certyfikowania Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO serii 9001.
Stale rozwijamy się, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Cały czas poszerzamy zakres usług doradztwa finansowego o nowe instrumenty finansowe. Dodatkowo rozbudowaliśmy działalność o wynajem biur i sal szkoleniowo-konferencyjnych. Zajmujemy się także profesjonalną organizacją szkoleń.
Podejmujemy się spraw trudnych. Znajdujemy rozwiązania w sytuacjach, w których inni uznali, że pozyskanie finansowania zewnętrznego nie jest już możliwe.

Nasi klienci